HAKKIMIZDA

Tuğral Döküm Hafif Metaller Döküm Sanayi

20+

Yılların Tecrübesi

Teknik Öğretmen Tevfik Tuğral tarafından 2005 yılında kurulmuş olup 2017 yılında yine sektörde faaliyet gösteren Serkan Tuğral ile güçlerini birleştirerek kurumsallaşma çalışmalarını hızlandırmış ve kendine ait yeni yerinde, eğitimli profesyonel yönetim kadrosu, deneyimli üretim kadroları ve yeni iş planlarıyla çalışma hayatına Tuğral Döküm Ltd. Şti. olarak devam etmektedir.

Ana faaliyet konularımız arasında Hafif metaller olarak (Bakır ,bronz, pirinç, alüminyum) Demir döküm alaşımları olarak ( Pik, sfero, çelik, paslanmaz) mamullerinin dökümü yapılmaktadır. Kurduğumuz, öğrenen organizasyon yapısıyla, işletmemizi tüm paydaşlarımızın faydasına olacak şekilde geliştirmeye özen gösteririz, ürün ve hizmetlerimizin tedarikinden, kullanım amaçlarına ve kullanım sahasına ininceye kadar tüm iş akışını kontrol etmeyi sürdürürüz.

İş bilgimizi paydaşlarımızın bilgi birikimiyle birleştirerek, süreç, kullanım ve tedarik zincirindeki tüm fikirlerimizi şeffaflıkla paylaşırız. Tüm bu birikimimizle Bursa, Güney Marmara ve Türkiye genelinde ülkemizin kalkınmasının yapı taşı olan sanayi kuruluşlarımıza destek vermekteyiz.

Kurumsal Değerlerimiz

Kurumsal değerlerimiz; bizi ve ülkemizi geleceğe taşıyan yol hariamızı oluşturur. Kurum kültürümüzün temel yapı taşlarını ifade eder ve bizi biz yapan değerlerimizdir.

Güvenirlik

Tüm işbirliklerimiz için güven tesis eder, verdiğimiz sözlerin hayata geçirilmesi için azami çaba sarf ederiz.

İnovasyon (Yenilik)

Kurum içi yenilik ve gelişmeleri dünyayı anlayan bir bakış açısıyla takip eder, yeniliği destekler, cesaretle kucaklar ve ödüllendiririz.

Uzmanlık

Uzman kadrolara yatırım yapar, eğitim ve gelişime önem vererek öğrenen bir organizasyon yapısını destekleriz. Ürün ve hizmetlerimizin kalite sürecini gelişmiş ekiplerle yönetiriz.

Zamanında Teslimat

Paydaşlarımıza değer katmak en temel hedefimizdir, paydaşlarımızın süreçlerine katkıda bulunmayı temel hedef olarak görür tüm verdiğimiz sözleri yerine getirmek üzere sistemli çalışma modelleri geliştiririz.

Sürdürülebilirlik

Tüm paydaşlarımızla uzun vadeli iş birlikleri kurar ve bu etkileşimi geliştirmek üzerine sistemli çalışmaya özen gösteririz.

Çevreye Saygı

İş yapış biçimimizin temelinde çevre bilinci yer alır, gereken yasal düzenlemelerle uyumlu, sorumluluk bilinci yüksek bir organizasyon inşa ederiz.

28
950
44
996

Yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

0 224 443 01 70

info@tugraldokum.com